26.02.2015. 14:01
Filipīnu basketbola čempionāta mačā šomēnes savu pirmo punktu guva slavenais bokseris Menijs Pakjao (36, 169), kurš tagad ir "KIA Carnival" komandas spēlējošais galvenais treneris. Pēc debijas par viņu nesmuki izteicās pretinieku komandas spēlētājs un par to saņēma bargu sodu. Filipīniešu atlēts drīzumā dosies uz Losandželosu, lai gatavotos boksa supermačam pret Floidu Meivezeru.

18. februāra mačā saspēles vadītājs Menijs Pakjao guva savu pirmo punktu - laukumā viņš pavadīja 04:39 minūtes, netrāpīja divpunktnieku un tālmetienu, realizēja vienu no diviem soda metieniem, kā arī izpildīja rezultatīvu piespēli. "KIA Carnival" pārspēja "Purefoods" klubu (95:84)

Pēc spēles "Purefoods" amerikāņu basketbolists Daniels Ortons par slaveno filipīnieti: "Profesionāls bokseris? Jā. Kongresmenis? Labi. Bet vai profesionāls basketbolists? Nopietni? Tas ir joks."

Par šādu izrunāšanos līga uzlika amerikānim naudas sodu 250 000 Filipīnas peso (apmēram 5 000 eiro), savukārt klubs viņu atlaida. "Purefoods" kluba vadītājs Renē Pardo par neapdomīgo amerikāni: "Visi ir saniknoti uz viņu. Tas ir tāpat kā viņš būtu devies uz ASV un uzbruktu Martina Lutera Kinga vārdam."

25. februāra spēlē Menijs Pakjao laukumā bija 06:43 minūtes, netrāpīja divpunktnieku un tālmetienu. "KIA Carnival" uzvarēja "Talk 'N Tex" vienību (106:103).

Pakjao spēlēs arī sestdienas basketbola mačā, bet pēc tam viņš dosies uz Losandželosu, lai gatavoties 2. maija boksa supercīņa pret Floidu Meivezeru. Sākotnēji filipīnietis plānoja, ka minētās gatavošanās laikā viņš turpinās spēlēt basketbola komandā.

Izmantotie resursi:pba.inquirer.net

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009