07.04.2015. 06:58

, LSM.LV - Sports

Ķēniņš bija laukumā "Canucks" zaudētajos vienīgajos vārtos, kad viesiem jau otrajā minūtē rezultātu ātrā uzbrukumā atklāja Dvaits Kings. Neizšķirtu trešā perioda vidū atjaunoja Daniels Sedins, bet pēcspēles metienos uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Krisa Higinsa precīzais metiens.

Laukumā Ķēniņš bija deviņas minūtes (9:20), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Vankūveras klubs Klusā okeāna divīzijā saglabāja 2.vietu, par četriem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus Kalgari "Flames" un Losandželosas "Kings", kas aizvadījuši vienu spēli mazāk. NHL nolikums vietu izslēgšanas spēlēs garantē katras divīzijas trim spēcīgākajām komandām, bet atlikušās četras vakances aizpilda pa divām katras konferences vienībām pārējo klubu konkurencē.

Abas regulārajā sezonā atlikušās spēles "Canucks" aizvadīs Vankūverā ceturtdien pret Arizonas "Coyotes" un sestdien pret Edmontonas "Oilers".

Ķēniņš, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 28 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Tiesa, vārtus viņš nav guvis 20 spēles kopš 14.februāra, bet līdz šim pēdējo rezultatīvo piespēli izdarīja mēnesi vēlāk un nākamajās deviņās spēlēs rezultativitātes punktus neguva.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA