10.08.2018. 14:55

Techno 293 Junior Female klasē sacensību vadībā pēc septiņiem braucieniem pirmās trīs vietas ieņem Izraēlas sportistes. Pirmajā vietā atrodas Amita Segeva, otro vietu ieņem Mika Kafrī, savukārt bronzas pozīcijā šobrīd atrodas Mihala Slavina. Pēc pirmdien iegūtās augstās 11. vietas kopvērtējumā sacensību tiesneši lēma anulēt Viktorijas Gaiļumas labāko braucienu, kurā tika izcīnīta 9. vieta, piešķirot automātisko 33. pozīciju, kas sportisti atmeta kopvērtējuma tabulā par 13. vietām uz leju. Septiņos braucienos Gaiļuma labāko laiku ir sasniegusi pirmajā un piektajā braucienā, kur tika uzrādīts 19. labākais rezultāts, kopvērtējumā ļaujot saglabāt 24. vietu. Savukārt latviešu burātāja Marta Kļaviņa pēc tikpat braucieniem ierindojas 28. vietā.Arī Techno 293 Junior Male klasē neapstrīdama dominance vērojama Izraēlas sportistu sniegumā. Pirmajā vietā pēc septiņiem braucieniem vadību ir pārņēmis Tals Basiks-Taštašs, 2. vietā atrodas Rams Zerahs, bet 3. ir Hāriels Mizrahi. Pirmās pamatsacensību dienas līderis itālietis Alesandro Gračioti ir noslīdējis uz 5. pozīciju, savukārt no latviešiem labāko rezultātu uzrāda Edijs Bušmanis, kurš ierindojas 20. vietā.Techno 293 Youth Female klasē pirmajā vietā atrodas izraēliete Nāma Grīnberga, kura ir ievērojami atrāvusies no tautietēm Šaronas Kantoras un pirmās dienas līderes Danielas Pelegas, kuras atrodas attiecīgi 2. un 3. vietā. Vīriešu konkurencē šajā klasē Zelta grupā pirmais pēc diviem fināla braucieniem atrodas Daniels Basiks-Taštašs no Izraēlas, otrajā vietā ierindojas viņa tautietis Nirs Lešads, bet trešajā pozīcijā ir ielauzies Aureljo Terijs-Valjē no Spānijas. Savukārt Sudraba grupā vadībā atrodas Tangs Čī-Longs no Honkongas, otrajā vietā ungārs Palinkas Tamas, bet trešajā vietā norvēģis Kristians Linneruds.

Pamatsacensības ir noslēgušās arī Techno 293 Plus Female klasē, kur, atšķirībā no citām klasēm, vadībā atrodas Francijas sportiste Manona Pinaca, otro vietu ir saglabājusi itāliete Džordžija Spesiale, bet uz trešo pozīciju pakāpusies ķīniete Dandana Denga. No latvietēm augstākajā pozīcijā joprojām atrodas Annija Punte, kura pēc astoņiem braucieniem ierindojas 23. vietā, parādot savu labāko sniegumu tieši pirmajā braucienā, kad tika ieņemta 9. pozīcija. Tikmēr Elizabete Meņģele ir noturējusi 25. vietu kopvērtējumā. Vīriešu konkurencē joprojām vadībā ir itālietis Nikolo Renna, kuram seko francūzis Juns Polikēns un izraēlietis Rojs Hilels.

Techno 293 Plus Female klasē goda pjedestāls šobrīd sastāv no francūzietes Manonas Pinacas, kura arī šajā grupā ieņem pirmo vietu, itālietes Džordžijas Spesiales un ķīnietes Dandanas Dengas, kuras ieņem attiecīgi 2. un 3. vietu. Annija Punte šajā klasē ierindojas 25., bet Elizabete Meņģele 27. vietā. Vīriešu sacensībās pirmā pozīcija šajā grupā pieder itālietim Nikolo Rennam, otrā francūzim Junam Polikēnam, bet bronzas pozīcija Rojam Hilelam.

Sacensības Liepājas pludmalē turpināsies līdz pat 11. augustam, un šobrīd Pasaules čempionāts vindsērfingā ir iegājis fināla fāzē. Sacensību rezultātiem iespējams sekot līdzi 2018 Techno293 World Championships Liepaja, Latvia, vai arī klātienē Liepājas pludmalē. Ieeja sacensību teritorijā ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:Artūrs ČakarsFP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties