04.05.2013. 17:22
Pasaules čempionāta pirmajā spēlē šodien Latvijas valstsvienības hokejisti Helsinkos otrajā trešdaļā ar 0:3 zaudē Krievijas izlasei.

Latvija un Krievija 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Birjukovs (Soins, Svitovs, 14), Medvedevs (Petrovs, 29).Vārtsargi: Jučers (17/15) - Brizgalovs (6/6).Soda minūtes: 29-2.

Informācija tiks papildināta...

Maču aktīvāk iesāka Latvijas hokejisti, kuriem radās pirmās izdevības gūt vārtus, tomēr turpinājumā nedaudz bīstamāki momenti veidojās pie Latvijas komandas vārtiem, turklāt vienreiz ripa trāpīja pa vārtu stabiņu. Neilgi pēc tam labākā iespēja gūt vārtus bija arī Latvijas izlasei, taču Cipulis uzmeta virsū krievu vārtsargam Brizgalovam. Bet pirmā perioda 14. minūtē precīzs metiens gandrīz no zilās līnijas padevās aizsargam Jevgeņijam Birjukovam - 0:1. Trešdaļas izskaņā Latvijas komanda izveidoja labu vārtu gūšanas izdevību, taču Rēdliha metienu atvairīja vārtsargs, bet pēdējā minūtē Latvijas komanda pēc Meija noraidījuma palika mazākumā.

Otrās trešdaļas sākumā Latvijas izlase izturēja mazākumu, bet pēc tam divas minūtes nesekmīgi centās realizēt skaitlisko pārsvaru. Drīz pēc tam Bērziņš par grūdienu apmalē no aizmugures nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām, atstājot Latvijas komandu mazākumā uz piecām minūtēm, turklāt šajā laikā divu minūšu sodu saņēma Meija. Lai gan trijatā Latvijas komandai izdevās noturēties, tomēr jau vienādos sastāvos Jevgeņijs Medvedevs ar metienu no zilās līnijas palielināja Krievijas izlases pārsvaru - 0:2.

Nākamo spēli Latvijas hokejisti aizvadīs svētdien, plkst. 20.15 kad mērosies spēkiem ar ASV valstsvienību, kas šodien ar 5:3 pieveica Austrijas komandu.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport