11.05.2014. 15:16

Latvija un Vācija 2:2 (1:1, 1:1, 0:0).  Pujacs (M. Rēdlihs, Sotnieks, 19, vair. ), M. Rēdlihs (Ķēniņš, 28); Nēbelss (Openhaimers, Herdlers, 13), Mauers (21, vair.). Vārtsargi: Gudļevskis (23/21) - Grubauers (10/8). Soda minūtes: 6-4.

Atgādinām, ka sestdien Latvijas hokejisti turnīru sāka ar vēsturisku uzvaru 3:2 pār Somijas izlasi, kas oficiālos turnīros tika pārspēta pirmo reizi.

Turnīra nākamajās spēlēs Latvija tiksies ar Kazahstānu (13. maijā, plkst. 20.45), ASV (15. maijā, plkst. 16.45), Krieviju (17. maijā, plkst. 12.45), Baltkrieviju (19. maijā, plkst. 20.45) un Šveici (20. maijā, plkst. 16.45).

Tikmēr A apakšgrupas spēlē šodien «Čižovka Arena» Itālijas hokejisti ar 2:1 pārspēja Franciju, kas pirmajā mačā sensacionāli bija uzvarējusi Kanādu.

Uzvarētāju labā vārtus guva Džulio Skandella un Markuss Ganders, bet francūžiem precīzs bija Lorāns Menjē.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 15:20 15:20

Arī trešā perioda ievadā aktīvāki ir Vācijas hokejisti!

15:00

Pēdējās trešdaļas minūtēs ilgstošs un bīstams vāciešu uzbrukums!

14:56

Vairākumu realizēt neizdodas.

14:54

Pēc Miķeļa Rēdliha piespēles lieliska iespēja Girgensonam!

14:52

Skaitliskā sastāva pārkāpums Vācijai. Latvijas izlasei otrais vairākums šajā mačā!

14:51

Seko ilgstošs Vācijas izlases uzbrukums!

14:48

Labs uzbrukums Latvijai, tomēr līdz reālam vārtu gūšanas momentam tikt neizdodas!

14:45

28. minūte - Lielisks pretuzbrukums Latvijas izlases izpildījumā, Ronalds Ķēniņš piespēlē, Miķelis Rēdlihs gūst vārtus!

14:44

2:2

14:43

Mazākums izturēts!

14:41

Gudļevskis glābj! Pēc tam arī vārtu stabs!

14:40

Par turēšanu divu minūšu noraidījums atkal Daugaviņam!

14:36

21. minūte - Jau trešdaļas 30. sekundē Latvija ielaiž otros vārtus. Ar trešo metienu ripu vārtos raida Franks Mauers!

14:35

1:2

14:35

Tomēr noraidīts tikai Daugaviņš, Vācijai vairākums!

14:34

Sākusies 2. trešdaļa!

14:20

Jau pēc perioda beigu sirēnas asumi starp Daugaviņu un vācu hokejistu. Sekos abpusējs noraidījums!

14:19

Spēles 1. trešdaļa beigusies! 1:1

14:16

19. minūte - Ripa pēc Ķēņiņa metiena trāpa pa vārtu stabu, seko cīņa vārtu priekšā un ripa tiek iebakstīta vārtos! Vārtu guvums ieskaitīts Georgijam Pujacam!

14:15

Tiesneši skatīsies video atkārtojumu!

14:15

1:1

14:12

Noraidīts Torstens Ankerts! Latvijas izlasei pirmais vairākums šajā mačā!

14:11

Ļoti bīstams vāciešu pretuzbrukums, ripa lido tikai nedaudz garām vārtiem!

14:06

Bīstami arī pie vāciešu vārtiem. Ripa pie Grubauera!

14:05

13. minūte - Tomass Openhaimers ielaužas Latvijas izlases aizsardzības zonā, Gudļevskis glābj, tomēr turpat pie ripas klāt ir Marcels Nēbelss!

14:04

0:1

14:00

Pirmā bīstamā epizode pie Gudļevska vārtiem - ripa trāpa pa vārtu stabu!

13:57

Latvijas komanda uzbrūk, vācieši pašaizliedzīgi spēlē aizsardzībā!

13:56

13:53

Pretuzbrukumā aci pret aci ar Grubaueru izskrien Andris Džeriņš, tomēr pārspēt vārtsargu neizdodas.

13:52

Pirmais noraidījums šajā mačā - atpūsties dodas Herberts Vasiļjevs. Latvijai mazākums.

13:50

Bīstams metiens, Gudļevskis ripu atvaira!

13:46

Pirmais uzbrukums Latvijas izlases izpildījumā - pēc Galviņa metiena ripa atstāj laukumu.