20.05.2014. 17:33

Latvija un Šveice 1:3 (0:2, 1:1, 0:0).  K. Jass (23); Brunners (Kunti, Hollenštains, 9), Šlumpfs (Ambīls, 11), Vēbers (21). Vārtsargi: Gudļevskis (13/10) - Berra (6/5). Soda minūtes: 0-6.

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur pretī stāsies Kanāda, Latvijas izlasei jāizcīna vismaz divi punkti, tas nozīmē, jāuzvar pamatlaikā, papildlaikā vai pēcspēles metienu sērijā

Atgādinām, ka turnīra iepriekšējās spēlēs Latvija ar 3:2 uzvarēja Somiju, ar 2:3 piekāpās Vācijai, ar 5:4 pārspēja Kazahstānu, ar 6:5 uzvarēja ASV, ar 1:4 zaudēja Krievijai un ar 1:3 atzina Baltkrievijas izlases pārākumu.

Tikmēr A apakšgrupas spēlē «Čižovka Arena» savā starpā tiekas Slovākijas un Dānijas izlašu hokejisti

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 17:38 17:38

23. minūte - Pēc Kobas Jasa uzmetiena pa vārtiem ripa izskrien starp šveiciešu vārtsarga kājsargiem!

17:37

1:3

17:36

Jau perioda 28. sekundē šveiciešu aizsargs Janniks Vēbers trešoreiz pārspēj Gudļevski!

17:17

Pusminūti līdz perioda beigām Gudļevskis izglābj pēc Hollenštaina metiena!

17:12

Vairākums atkal paliek neizmantots.

17:10

Bīstams šveiciešu pretuzbrukums un Mozers gandrīz gūst trešos vārtus!

17:09

Latvijai trešais vairākums pirmajā trešdaļā!

17:08

Arī šoreiz skaitlisko pārsvaru izmantot neizdodas.

17:05

Latvijas izlase otro reizi spēlēs vairākumā!

17:04

11. minūte - Šveices izlases pretuzbrukumā Andress Ambīls apslido vārtus, atrod brīvu aizsargu Dominiku Šlumpfu, kurš dubulto Šveices komandas pārsvaru!

17:03

0:2

17:01

Ļoti bīstams šveiciešu uzbrukums - Kunti met pāri vārtiem!

16:59

9. minūte - Luka Kunti piespēlē ripu vārtu priekšā un Damjēns Brunners atklāj spēles rezultātu!

16:58

0:1

16:57

Vairākumu realizēt neizdodas.

16:55

Teicama izspēle, Vasiļjevs met no vārtu priekšas! Berra ripu tver!

16:54

Divu minūšu noraidījums Simonam Mozeram! Latvijai pirmais vairākums!

16:50

Kārtējais metiens pa Latvijas izlases vārtiem! Ripa pie Gudļevska!

16:48

Pirmajās minūtēs minimāls pārsvars šveiciešiem.

16:46

Latvijas izlases vārtos šodien Kristers Gudļevskis, bet Šveicei - Reto Berra.

16:45

Spēle sākusies!

16:44

Latvijai nepieciešama jebkāda uzvara, lai tiktu 1/4 finālā, kur pretī stāsies A apakšgrupas uzvarētāji Kanādas hokejisti!