20.05.2014. 16:45

Latvija un Šveice 0:0 (0:0, 0:0, 0:0). Vārtsargi: Gudļevskis - Berra. Soda minūtes: 0-0.

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur pretī stāsies Kanāda, Latvijas izlasei jāizcīna vismaz divi punkti, tas nozīmē, jāuzvar pamatlaikā, papildlaikā vai pēcspēles metienu sērijā

Atgādinām, ka turnīra iepriekšējās spēlēs Latvija ar 3:2 uzvarēja Somiju, ar 2:3 piekāpās Vācijai, ar 5:4 pārspēja Kazahstānu, ar 6:5 uzvarēja ASV, ar 1:4 zaudēja Krievijai un ar 1:3 atzina Baltkrievijas izlases pārākumu.

Tikmēr A apakšgrupas spēlē «Čižovka Arena» savā starpā tiekas Slovākijas un Dānijas izlašu hokejisti

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 16:48 16:48

Pirmajās minūtēs minimāls pārsvars šveiciešiem.

16:46

Latvijas izlases vārtos šodien Kristers Gudļevskis, bet Šveicei - Reto Berra.

16:45

Spēle sākusies!

16:44

Latvijai nepieciešama jebkāda uzvara, lai tiktu 1/4 finālā, kur pretī stāsies A apakšgrupas uzvarētāji Kanādas hokejisti!

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801