10.05.2014. 17:38

Latvija un Somija 1:1 (1:1, 0:0, 0:0).  Daugaviņš (M. Rēdlihs, 7); Salomaki (5). Vārtsargi: Masaļskis (8/7) - Rinne (7/6). Soda minūtes: 4-6.

B apakšgrupā šīsdienas pirmajā mačā Vācija ar 2:1 «bullīšos» pārspēja Kazahstānu, bet piektdien Krievija ar 5:0 pieveica Šveici un ASV ar 6:1 uzvarēja Baltkrieviju.

Turnīra nākamajās spēlēs Latvija tiksies ar Vāciju (11. maijā, plkst. 13.45), Kazahstānu (13. maijā, plkst. 20.45), ASV (15. maijā, plkst. 16.45), Krieviju (17. maijā, plkst. 12.45), Baltkrieviju (19. maijā, plkst. 20.45) un Šveici (20. maijā, plkst. 16.45)

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 17:42 17:42

Martinens izraida ripu ārpus laukuma un nopelna divas minūtes. Latvijas komanda 17 sekundes spēlēs 5 pret 3!

17:38

Daugaviņš atņem ripu pretiniekam, Karalahti nopelna noraidījumu!

17:37

Jurim Štālam varētu būt smadzeņu satricinājums, šodienas spēle beigusies.

17:36

Somijas izlase pilnā sastāvā!

17:36

Kulda atgriežas laukumā, Latvijai vairākums nepilnu minūti!

17:35

Latvijai vairāki labi uzbrukumi, spēlējot četri pret četriem!

17:34

Sākusies 2. trešdaļa!

17:19

Spēles 1. trešdaļa beigusies! 1:1

17:18

Masaļskis paliek bez ķiveres! Mentilem divu minūšu noraidījums perioda pēdējās sekundēs!

17:16

Trešdaļas pirmspēdējā minūtē divu minūšu noraidījumu nopelna Artūrs Kulda.

17:15

Pirmās trešdaļas beigas aizrit Latvijas izlases zīmē!

17:14

Vēl viena laba iespēja Latvijas komandai gūt vārtus!

17:12

Labs pretuzbrukums, Ņiživija pauze un metiens! Rinne ripu tver!

17:07

Karalahti asi nospēlē pret Juri Štālu, noteikumu pārkāpums netiek fiksēts.

17:03

Mazākums izturēts!

16:59

Divu minūšu noraidījumu nopelna Sotnieks. Latvijai mazākums.

16:58

Vairākumu realizēt neizdodas.

16:56

Noraidīts Salomaki. Latvijas izlasei vairākums!

16:54

7. minūte - Kaspars Daugaviņš pretuzbrukumā panāk izlīdzinājumu!

16:53

1:1

16:51

5. minūte - Neveiksmīga epizode pie Latvijas izlases vārtiem un ripa pēc Mikas Salomaki metiena ir vārtos!