06.12.2012. 19:34

Latvijas florbola izlase pēc 1.trešdaļas ar 1:2 zaudē Vācijas komandai Šveicē notiekošā pasaules čempionāta (PČ) ceturtdaļfināla mačā. Vārtus Latvijai guvis Mihails Kostusevs, kuram tas ir jau astotais precīzais metiens četrās PČ spēlēs. Tiešraidi iespējams vērot LTV7 kanālā.

Mača sākumā vācieši uzbruka pasīvi, bet cīņas gaitu kontrolēja Latvija, pirmos patiešām bīstamos momentus izveidojot desmitajā minūtē, kad labi meta Ainārs Juškēvičs, bet Mārtiņa Rajecka raidījums atdūrās pret vārtu stabu. Tomēr jau brīdi vēlāk Vācija pretuzbrukumā atklāja rezultātu, precīzam esot Zviedrijas superlīgā spēlējošajam Fredrikam Holcam.

Pēc rezultāta atklāšanas iniciatīvu pārņēma Vācija un 14.minūtē arī jau panāca 2:0, kad Manuels Muka nokļuva pie atlēkušās bumbiņas vārtu priekšā. Arī nākamajās minūtēs Latvija pakļāvās Vācijas uzspiestajam lēnajam tempam, tomēr trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Kostusevam izdevās gūt savus astotos vārtus turnīrā, kad latvieši pretinieku vārtsargu pārspēja pēc vairākiem atkārtotiem metieniem. Ar rezultātu 1:2 arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

PČ florbolā. 1/4 fināls.

Latvija - Vācija 1:2 (1:2; 0:0; 0:0)

Vārti: 11:01 F.Holcs (K.Holcs) 0:1; 13:17 M.Muča (P.Hūlers) 0:2; 17:20 M.Kostusevs (I.Laiviņš) 1:2;