20.01.2015. 12:06
Gatavojoties Eiropas 2015.gada čempionātam, Latvijas vīriešu valstsvienībai augustā paredzētas deviņas pārbaudes spēles, no kurām trīs notiks «Arēnā Rīga», vēsta portāls «basket.lv».

Paredzams, ka valstsvienības kandidātu treniņnometne sāksies 23.jūlijā – sešas nedēļas pirms EuroBasket’2015 sākuma – un galvenais treneris Ainars Bagatskis uz to aicinās 16-18 basketbolistus. «EuroBasket» grupas turnīrs «Arēnā Rīga» notiks no 5. līdz 10. septembrim (FIBAEurope tikko apstiprinājusi spēļu kalendāru), bet finālspēles Francijas pilsētā Lillē no 12. līdz 20. septembrim.

Pārbaudes spēļu seriālu ievadīs trīs komandu turnīrs Rīgā. 7.augustā paredzēta spēle Latvija – Polija, 8.augustā Polija – Slovēnija, 9.augustā Latvija – Slovēnija.

No 14. līdz 16. augustam Latvijas komanda piedalīsies pārbaudes turnīrā Tbilisi, spēlējot ar Gruzijas, Itālijas un Igaunijas izlasi.

No 21. līdz 23. augustam latvieši trešo reizi startēs Vācijas Basketbola federācijas Superkausa izcīņā, kurā piedalīsies arī Vācijas, Turcijas un Polijas vienības.

Gatavošanās ciklu noslēgs pārbaudes spēle 28.augustā «Arēnā Rīga» (sarunas ar potenciālajiem pretiniekiem vēl turpinās, viena no kandidātēm – Izraēlas izlase).

EuroBasket’2015 grupas turnīrā Latvijas valstsvienība spēļu secībā sacentīsies ar Beļģijas (5.septembrī), Lietuvas (6.), Čehijas (7.), Ukrainas (9.) un Igaunijas (10.) komandām (visu spēļu sākums plkst. 18:30). Četras labākās komandas kvalificēsies astotdaļfinālam, kas notiks Lillē.FitSpot Group, SIA Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties