10.04.2017. 08:30

Kamēr Čārlstonā notikušajā "Premier" turnīrā favorītēm nesekmējās, finālu sasniedzot divām neizsētajām tenisistēm (Aļona Ostapenko ar 3:6, 1:6 zaudēja Darjai Kasatkinai), Monterejā viss bija pēc plāna. Gandrīz. Ceturtdaļfinālus sasniedza visas Top 4 izsētās spēlētājas, un finālā tikās pirmie divi numuri, tiesa, uzvarēja otrā izsētā, šī turnīra karaliene Anastasija Pavļučenkova.

Fināla 1. setā bija tikai viens breiks, kas notika pēdējā geimā, kad Andželikei Kerberei, 4:5, 0:40 deficīts. Viņa atspēlēja pirmās divas setbumbas, bet ar trešo galā netika. Pavļučenkova teicami pa diagonāli atsita Vācijas tenisistes servi, un Kerbere pēc tam kļūdījās ar "forehand" sitienu pa līniju.

2. setā lūzums notika jau trešajā geimā. Pavļučenkova sīvā cīņā atspēlēja trīs breikbumbas, bet ceturto novērst nespēja, kļūdoties ar "forehand" sitienu. Kerberei seta turpinājumā vēl viens breiks, sekmējot graujošu uzvaru ar 6:2.

Šķita, ka svaru kausi nosvērušies ranga līderes pusē, tomēr Pavļučenkova pēdējā setā dominēja ar uzbrukuma spēli, turklāt arī teicami servēja – pirmās serves precizitāte viņai 78%, ar to uzvarot 15 no 18 punktiem! Kerbere goda geimu ieguva pie rezultāta 0:5.

Pavļučenkova pirmoreiz (1-4) uzvarēja ranga līderi. Viņa trīs reizes zaudējusi Serēnai Viljamsai, bet vienreiz Dinarai Safinai. Tikmēr Kerbere šogad vēl nav spējusi uzvarēt Top 20 spēlētājas (0-5). Regulāri piedzīvojot agras izstāšanās, viņa šosezon vēl nav tikusies ar ranga pirmā desmitnieka tenisistēm!

Pavļučenkova izcīnīja devīto WTA vienspēļu titulu un bilanci finālos uzlaboja līdz 9-5. Monterejā viņai ir perfekts 4-0 rādītājs. Kerberi viņa pieveica arī 2013. gadā, toreiz uzvarot pēc neveiksmīga sākuma – 4:6, 6:2, 6:4. Savukārt Kerberei finālos negatīva 10-16 bilance, Meksikā viņai bija gada pirmais fināls.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa