16.01.2014. 12:18

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pavlovs uzskata, ka vajadzējis labāk nospēlēt aizsardzībā un nedomāt tik ļoti par uzbrukumu - tad uzvara pamatlaikā un trīs punkti būtu kabatā.

«Novokuzņeckai tagad ir daudz jauno spēlētāju - visi skrien un cīnās. Grib sevi parādīt no labākās puses, un jau pirms spēles zinājām, ka viņi būs aktīvi,» uzsvēra Pavlovs. «Šajā līgā nav vāju un ļoti spēcīgu komandu. Visas vienības ir līdzvērtīgas un katra var uzveikt katru.»

Pašam Pavlovam otrajā periodā bija teicama iespēja gūt vārtus, taču viņa raidījums atsitās pret pretinieku tukšo vārtu stabu.

«Pietrūka veiksmes. Pirms tam pirms zilās līnijas nedaudz piebremzēju, lai nebūtu aizmugure. Pretinieku spēlētāji pēc tam man patraucēja, pats arī nesagrupējos un vārtos neiemetu,» pauda Pavlovs, kurš uzslavēja Rīgas «Dinamo» hokejistus par mačā parādīto aktīvo spēli.

«Treneris teica, lai nedomājam, kas nāk pretī. Mums jāturpina spēlēt kā sezonas sākumā, viens otram palīdzot,» sacīja uzbrucējs.

Nākamo maču Rīgas «Dinamo» aizvadīs jau piektdien, kad «Arēnā Rīga» spēkosies pret Novosibirskas «Sibirj».Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties