28.11.2014. 11:25
Aizvadītajā naktī, pretēji ierastajam vienam mačam, kurš notiek ceturtdienās, dēļ Pateicības dienas tika izspēlētas trīs Nacionālās futbola līgas (NFL) spēles. Vienā no tām Sietlas “Seahawks” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas pret saviem divīzijas oponentiem, šoreiz ar 19:3 tika pārspēti Sanfrancisko “49ers”.

Svētdien, tiekoties ar līgas līderi, Arizonas “Cardinals”, Sietlas komanda uzvarēja ar 19:3. Arī savus niknākos pretiniekus divīzijā, “49ers” viņi pieveica tieši tā pat. Par mača galveno varoni kļuva Ričards Šermans, kurš pārtvēra divas Kolina Kapernika raidītās bumbas.Interesanti, ka pirms otrās pārtvertās bumbas Šermans, kurš ir pazīstams kā liels runātājs, Sanfrancisko komandas spēlētāju soliņam pateica, ka, ja vien viņa virzienā tiks raidīta piespēle, tad viņš to pārtvers. Tieši tā arī notika.

Vienīgo piezemējumu šajā spēlē guva pussargs Roberts Turbins, kurš notvēra Rasela Vilsona piespēlei, bet četras reizes bumbu vārtos raidīja Stīvens Hauščka. Zaudētājiem precīzs bija Fils Dausons.

Jāpiebilst, ka Sietlas komanda šajā spēlē nopelnīja daudz sodu, kopā tādi bija 14, kas jardu izteiksmē pabīdīja viņus atpakaļ par 105 jardiem.

Maršavns Linčs šajā spēlē guva 104 jardus, Rasels Vilsons 236, realizējot 15 no 22 piespēlēm, bet jau pieminētais Turbins notvēra abas viņam adresētās piespēles un guva 47 jardus, kas bija otrais labākais rādītājs komandā.

Zaudētāju rindās ir jāaizceļ aizsardzības spēlētājs Kriss Borlands, kurš 16 reizes apturēja pretiniekus.

Pievēršoties pārējām cīņām, pie pārliecinošām uzvarām tika kā Detroitas, tā Filadelfijas komandas, kuras pārspēja, attiecīgi Čikāfu (34:17) un Dalasu (33:10).

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In SportsJēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties