08.11.2015. 02:19
Itālijas A Sērijas 12. kārtas ievadā tabulas lejasgala komandu duelī starp ''Bologna'' un ''Hellas Verona'' uzvaru izcīnīja Boloņas futbolisti, savukārt otrajā mačā ''AC Milan'' savās mājās nespēja gūt vārtus pret ''Atalanta'' un spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pastarīšu duelī pārāki izrādījās ''Bologna'', kas ar 2-0 viesos pārspēja A Sērijas izkrišanas zonā esošos ''Hellas Verona''. Mājinieki turpināja savu neveiksmīgo sēriju, negūstot vārtus jau trešo spēli pēc kārtas. Boloņas futbolisti savukārt spēli iesāka lieliski, pirmajās 13 minūtēs gūstot divus vārtus.

Jau pašā spēles sākumā, piektajā minūtē rezultātu atklāja Emanuele Gjakerini un pēc astoņām minūtēm to dubltoja Godfreds Gonsā, kurš vēlāk nopelnīja arī dzelteno kartīti. Pēc saņemtas aukstas dušas ''Hellas Verona'' vairs nebija, kur atkāpties, tādēļ nācās ar visiem spēkiem doties uzbrukumos, kuri gan nenesa augļus. Beigās mājinieki izpildīja vairākus stūra sitienus un spēli pabeidza ar lielāku bumbas kontroles procentu nekā savi pretinieki, taču ar to nepietika, lai spētu atgūt kaut vienus vārtus. To gan nevarētu teikt par viesu komandu, kuriem ar diviem ātri gūtiem panākumiem pietika, lai uzvarēt visā mačā.

Otrajā spēlē laukuma saimnieki ''AC Milan'' tā arī nespēja iepriecināt 34000 sanākušos līdzjutējus nedz ar vārtu guvumiem, nedz arī ar uzvaru mačā pret ''Atalanta''. Abu komandu pēdējās 18 savstarpējās spēlēs tika fiksēts tikai viens neizšķirts, kas neliecināja, ka spēle varētu beigties bez gūtajiem vārtiem.

Mača gaitā bumbu vairāk kontrolēja ''Atalanta'' un dažos brīžos viesu ofensīva bija pat nospiedoša, taču milānieši ar to veiksmīgi tika galā. Lai arī aizsardzībā darbojās veiksmīgi, taču uzbrukumā Milāna nespēja nodemonstrēt pienācīgu sniegumu, pretinieku vārtu virzienā sitot vien četras reizes un īsti pat neradot grūtības viesu aizsardzības līnijai. Turpretim ''Atalanta'' mājinieku vārtu virzienā sita 11 reizes, taču neviens no raidījumiem visa mača gaitā nebija sekmīgs. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, kas ne vienai, ne otrai komandai nebija izdevīgs iznākums.