24.06.2015. 18:59
Pasaules kausā sievietēm futbolā noskaidrotas visas ceturtdaļfināla dalībnieces. Kā pēdējā vietu labāko astotniekā nodrošināja pašreizējā čempione Japānas izlase, kas ar 2:1 uzvarēja Nīderlandes valstsvienību.

Spēle iesākās ar pašreizējās Pasaules kausa īpašnieces Japānas izlases spiedienu uz Nīderlandes vārtiem. Un jau 10. minūtē čempiones izvirzījās vadībā, vārtus guva Saori Arijoši, kurai tie bija pirmie vārti izlases rindās. Arī pēc gūtajiem vārtiem bīstamāk uzbruka japānietes un vairākas reizes bija ļoti tuvu, lai palielinātu savu pārsvaru, bet izdevības palika nerealizētas. Pēc puslaika pārtraukuma aktīvāk sāka spēlēt nīderlandietes vairākkārt radot ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Japāna spēja izturēt Nīderlandes spiedienu un 78. minūtē guva otros vārtus, kas laupīja Nīderlandei cerības uz atspēlēšanos, vārtus guva Mizuho Sakaguči. Kompensācijas laikā nīderlandiete Kirstena Van De Vena atguva vienus vārtus, kad rupji kļūdījās japāņu vārtsardze, bet vēl vieniem vārtiem laika nepietika. Ceturtdaļfinālā Japāna tiksies ar Austrālijas izlasi.

8. Kanāda Anglija 6.

Pusfinālā savā starpā tiksies Ķīnas – ASV un Vācijas – Francijas pāru uzvarētāji, kā arī Japānas – Austrālijas un Kanādas – Anglijas pāru uzvarētāji.

Resursi:FIFA Women's World Cup Canada 2015™ - FIFA.com