08.11.2015. 17:56
Latvijas basketbolisti svētdien, 8. novembrī, sacenšas Eiropas vadošajos nacionālajos čempionātos. Anžejs Pasečņiks ietrieca bumbu grozā no augšas, sekmējot "Gran Canaria" uzvaru pār katalāņu klubu "Manresa".

“Herbalife Gran Canaria” (4-1, #4) savā laukumā sagrāva “Manresa” (2-3, #12) ar rezultātu 88:59 (25:14, 15:11, 28:18, 20:16). Uzvara tika veltīta amerikāņu aizsargam Kailam Kuričam, kurš nedēļas laikā pārcieta divas smagas operācijas (basketbolistam konstatēts smadzeņu audzējs).

Anžejs Pasečņiks komandas biedru godināja, triecot bumbu grozā no augšas. Centra spēlētājs 13:45 minūtēs guva divus punktus (2p 1/2, 3p 0/1), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, saņēma vienu personisko piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu, ieguva +/- rādītāju 5 un nopelnīja lietderības koeficientu 4.

Punktus guva visi vienpadsmit laukumā iznākušie “Gran Canaria” spēlētāji. Alberts Olivers cīņu pabeidza ar 13 punktiem, bet austrālietis Breds Ņūlijs pievienoja 12 punktus. Sasu Salins un Alens Omičs sameta pa 11 punktiem katrs.

“Bilbao Basket” (3-2, #9) svētdien viesojās pie kluba bijušā trenera Fota Kacikara, kurš starpsezonā pieņēma “Murcia” (2-3, #10) piedāvājumu. Viesi bija pārāki pirmajā puslaikā (45:43), taču nākamo divdesmitminūti zaudēja ar 30 punktu starpību – 23:53. Summā sagrāve – 68:96 (19:22, 26:21, 14:28, 9:25).

Dairis Bertāns 23:16 minūtēs guva astoņus punktus (2p 0/1, 3p 1/6, 1p 5/6), izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, izprovocēja sešas piezīmes un dalīja trešo labāko lietderības koeficientu komandā 9.

“UD Oliveirense” (5-2, #2) sestdienas vakarā – spēle sākās plkst. 23:30 pēc Latvijas laika – izbraukumā zaudēja “Maia Basket” (1-4, #11) ar rezultātu 74:76 (22:20, 16:15, 14:14, 22:27). Mājinieki svinēja pirmo uzvaru sezonā.

Artūrs Bricis 36:10 minūtēs guva 16 punktus (2p 5/6, 3p 2/4, 1p 0/1), izcīnīja 12 bumbas zem groziem, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, saņēma četras personiskās piezīmes, izprovocēja piecus pārkāpumus un nopelnīja lietderības koeficientu 30,5.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana