10.05.2014. 14:54

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā ziņots, finālsērijas pirmajā mačā trešdien «VEF Rīga» ar 61:90 negaidīti pārliecinoši kapitulēja «Ventspils» basketbolistiem, tomēr otrajā cīņā rīdzinieki savā laukumā revanšējās ar 82:69. 

«Iepriekšējā spēlē nerādījām savu sniegumu, neizpildījām plānu. Savukārt šoreiz nospēlējām uz groza apakšu, spēlējām ātri un pārliecinoši uzvarējām cīņu par atlēkušajām bumbām,» pēc mača sarunā ar aģentūru LETA izteicās Pasečņiks. «Nākamajā mačā jāturpina tāpat. Jau pēc pirmās spēles sapratām, ka tas nebija mūsu basketbols un visu iespējams izlabot.»

Pasečņiks atzina, ka «VEF Rīga» komandai sāpīga bijusi negaidītā Derika Niksa aiziešana, tomēr tas devis iespēju arī jaunajam latvietim, kurš var vairāk spēlēt un attīstīt sevi. «Niksa aiziešanu bija grūti pārdzīvot, tomēr savācāmies, izmainījām rotāciju un tiekam galā arī bez viņa,» teica Pasečņiks.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts pašlaik ir neizšķirts 1-1. Trešo dueli abas vienības aizvadīs svētdien Ventspilī, ceturtā cīņa 14. maijā atkal notiks «Arēnā Rīga», bet piektais abu komandu mačs divas dienas vēlāk risināsies «Ventspilī».

Šīs abas komandas Latvijas čempionāta finālsērijā tiekas ceturto gadu pēc kārtas. Iepriekšējos trijos allaž uzvarējuši rīdzinieki.

«VEF Rīga» LBL finālā spēlē piekto gadu pēc kārtas, bet «Ventspils» - kopumā 15. reizi. Valsts čempionu titulu komanda izcīnījusi astoņas reizes, pēdējo no tiem iegūstot 2009. gadā. Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties