31.01.2017. 23:36

Pirmajā ceturtdaļā "Gran Canaria" vairākkārt ieguva nelielu pārsvaru (4:2, 14:13, 18:16), taču lielākoties vadībā atradās "Lokomotiv Kuban" un Jans Vujukass trīs minūtes līdz pirmā puslaika beigām starpību pirmoreiz palielināja līdz 12 punktiem (41:29). Puslaiku pārtraukumā mājinieki gan devās vien ar sešu punktu vadību (43:37) un aizvadīja katastrofālu trešo ceturtdaļu, gūstot vien septiņus punktus un pēc spēlētām 30 minūtēm jau zaudējot ar sešiem punktiem (50:56).

Četras minūtes līdz pamatlaika beigām Bo Makalebs viesiem panāca jau desmit punktu pārsvaru (66:56), taču "Gran Canaria" uzbrukums apstājās, mājinieki guva desmit punktus pēc kārtas un Mārdijs Kolinss ar otro tālmetienu pēc kārtas 75 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu (66:66).

Krasnodaras komanda pēdējā minūtē pat varēja uzbrukt pie neizšķirta rezultāta, taču netrāpīja tālmetienu un izskaņā nolēma pārkāpt noteikumus, pēdējo uzbrukumu atstājot sev. Makalebs trāpīja abus soda metienus (68:66), bet "Loko", paņēmusi minūtes pārtraukumu, gandrīz kļūdījās auta izspēlē un beigās netrāpīja no tuvas distances.

Anžejs Pasečņiks aizvadīja 15 minūtes un vienu sekundi un guva 12 punktus, trāpot visus sešus metienus, kā arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas. Pēc sešiem punktiem pirmajā ceturtdaļā visās nākamajās viņš guva pa diviem, bet izšķirošajā ceturtdaļā galotnē nespēlēja un tika nomainīts tieši pirms mājinieku desmit punktu izrāviena. Rezultatīvākie komandā ar 13 punktiem bija Makalebs un Kails Kuričs. Pretiniekiem pa 12 punktiem iemeta Kolinss un Mets Dženings, bet Kaspars Bērziņš nespēlēja.

Uzvaru svinēja arī "Fuenlabrada", kas pēdējā ceturtdaļā pretiniekus apspēlēja ar 23:10 un visā spēlē ar 85:69 pārspēja "Murcia". Rolands Šmits devās starta pieciniekā, aizvadīja 16 minūtes un 20 sekundes un guva piecus punktus (2p. 1/1, 3p. 1/2), kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un pieļāva vienu kļūdu. Otrās vietas liktenis izšķirsies 8. februārī kad "Gran Canaria" un "Fuenlabrada", kas pirmajā aplī mājās uzvarēja ar 85:75, tiksies aci pret aci.

Izmantotie resursi:Lokomotiv Kuban Krasnodar vs. Herbalife Gran...!boxscore

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga