07.07.2015. 14:28

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēdējā mačā grupā Latvijas volejbolisti ar 3:0 (25:19, 28:26, 25:17) pārspēja Ķīnu un guva trešo uzvaru četrās grupas spēlēs. Pirmajā spēlē Latvija piekāpās Ukrainas volejbolistiem (1:3), bet turpināja ar uzvarām pār Meksiku (3:0) un Venecuēlu (3:0).

Latvija grupā ieguva otro vietu aiz Ukrainas, kas uzvarēja visās četrās grupas spēlēs. Ceturtdaļfinālā iekļuva divas no grupas piecām komandām.

Airēšanā Madara Strautmane otrdien bija ātrākā B finālā un ieguva 7. vietu kopvērtējumā.  Vīriešu divniekiem Mārtiņš Pēterfelds/Rūdolfs Rumba finišēja pirmie C finālā un kopvērtējumā ieņēma 13. vietu. 

Peldēšanā Aļona Ribakova 200 metros brasā aizkļuva līdz pusfinālam, bet finālā netika. Ģirts Feldbergs 100 metros brīvajā stilā kopvērtējumā ierindojās 42. vietā 73 dalībnieku konkurencē.

Džudo "Open" kategorijā Vadims Lando guva vienu uzvaru, bet izstājās pēc zaudējumiem astotdaļfinālā un arī gandarījuma cīņā. Latvijas galda tenisa komanda – Oļegs Kartuzovs, Leonīds Maslovs, Gints Eihmans un Jevgeņijs Gmiraks - nesasniedza astotdaļfinālu, jo grupā palika trešie pēc zaudējumiem Francijai (0:3) un Rumānijai (0:3), kā arī pēc uzvaras pār Kambodžu (3:1).

Trešdien cīņā iesaistīsies Latvijas vieglatlēti, tostarp šķēpmešanā startēs Zigismunds Sirmais.

Pasaules universiāde Gvandžu pilsētā risināsies līdz 14. jūlijam un sacensībām ir pieteikuši 170 valstu sportisti. Latvijas studenti piedalās 10 sporta veidos - airēšanā, džudo, galda tenisā, loka šaušanā, mākslas vingrošanā, peldēšanā, šaušanā, taekvondo, vieglatlētikā un volejbolā.

Latviju sportisti komandā ir no dažādām augstskolām – Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Liepājas Universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas augstskolas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Ventspils Augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Valsts robežsardzes koledžas un vairākām ārvalstu universitātēm.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties