08.12.2013. 09:24
Pasaules čempionātu rokasbumbā sievietēm ar uzvarām sāka pašreizējās titula īpašnieces norvēģietes, kā arī Eiropas čempione Melnkalnes izlase, turklāt abas komandas uzvarēja ar divu vārtu pārsvaru un tikai spēles beigās nodrošināja sev uzvaru.

Eiropas čempiones un Londonas olimpisko spēļu vicečempiones Melnkalnes handbolistes tikās ar Korejas izlasi, kas pašreiz ir viena no retajām un galvenā citu kontinentu izlase, kas varētu izjaukt Eiropas trijnieku uz goda pjedestāla. 13. minūtē korejietes panāca 6:3 savā labā, taču puslaiks beidzās neizšķirti - 11:11. Pēc pārtraukuma jau triju vārtu pārsvaru (15:12) ieguva Melnkalne, taču arī nespēja attīstīt savu panākumu un viss izšķīrās pēdējās minūtēs. 55. minūtē korejietes panāca neizšķirtu - 21:21, taču Bulatovičas un Kņeževičas precīzie metieni jau pēc nepilnām divām minūtēm deva Melnkalnei 23:21 un divu vārtu starpība arī palika - 24:22.Vēl šajā A grupā Francija - Kotdivuāra 31:13 un Nīderlande - Dominika 44:21.Pasaules čempiones norvēģietes C grupā tikās ar iepriekšējā pasaules čempionāta un Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējām spānietēm un uzvarēja ar 22:20. Abi puslaiki šajā spēlē beidzās ar vienādu rezultātu - 11:10 Norvēģijas labā. Norvēģietēm spēles lielāko daļu bija vienu divu vārtu pārsvars. 58. minūtē Mērka guva savus 8. vārtus, panāca 22:20 un rezultāts vairs nemainījās.Vēl šajā grupā Angola - Argentīna 33:23, Polija - Paragvaja 40:6.

B grupa. Brazīlija - Alžīrija 36:20, Dānija - Ķīna 44:21.D grupa. Ungārija - Čehija 35:27, Vācija - Austrālija 36:15 un Rumānija - Tunisija 27:17.