01.07.2015. 15:36
Pasaules piektā rakete tenisā japānis Kei Nišikori trešdien savainojuma dēļ bija spiests izstāties no prestižā Vimbldonas turnīra, informē sacensību rīkotāji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Trešdien Japānas tenisistam bija iecerēts Vimbldonas otrās kārtas duelis pret kolumbieti Santjago Hiraldo, taču Nišikori kājas savainojuma dēļ no cīņas atteicās, kas nozīmē, ka viņa pretinieks automātiski iekļuva sacensību trešajā kārtā.

Vimbldonas čempionāta pirmajā kārtā 25 gadus vecais Nišikori ar lielām grūtībām smagā piecu setu cīņā ar 6-3, 6-7 (4:7), 6-2, 3-6, 6-3 pieveica itāli Simoni Bolelli. Apakšstilba savainojumā japānis iedzīvojās jūnijā, taču pirmās kārtas mačs to vēl vairāk saasinājis.

"Man kļuva sliktāk piektajā setā. Kāja tik ļoti sāpēja. Šodien bez sāpēm nevarēju paiet un spēlēt, tāpēc atsaucu savu dalību," atzina Nišikori.

Vimbldonas turnīrā Japānas pirmā rakete nekad nav spējusi tikt tālāk par ceturto kārtu, bet Grand Slam sacensībās viņam triumfēt vēl nav izdevies.

Karjeras laikā Nišikori ticis pie deviņiem ATP raudzes tituliem, bet šī gada martā sasniedza savu rekordu ATP rangā - ceturto vietu.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties