03.06.2014. 11:43
Pasaules kausu (PK) futbolā, kas no 12. jūnija līdz 13. jūlijam norisināsies Brazīlijā, LTV7 kanālā kopā ar Anatoliju Kreipānu komentēs bijušais valstsvienības uzbrucējs, pašreizējais «Liepāja» kluba prezidents Māris Verpakovskis, informē Latvijas Televīzija.

LTV7 demonstrēs visas 64 Pasaules kausa finālturnīra spēles – 56 tiešraidē, bet astoņas ierakstā, jo vairākas spēles notiks vienlaicīgi.

Sacensības komentēs pieredzējušie LTV sporta komentētāji, kuriem pievienosies arī populārais pašmāju futbolists Māris Verpakovskis.

Pasaules kausa finālturnīra spēles LTV7 tiešraidē komentēs žurnālistu pāris Andris Auziņš un Ilvars Koscinkēvičs vai Anatolijs Kreipāns ar Māri Verpakovski vai citu pieaicinātu viesi – futbola ekspertu.

Sacensību gaitai aktīvi sekos līdzi arī Latvijas Televīzijas sporta žurnālisti Armands Tripāns un Reinis Ošenieks, raidījumā «Sporta studija» kopā ar viesiem analizējot aktuālākos futbola turnīra rezultātus un izsakot prognozes.

Jau piektdien, 13. jūnijā, LTV7 ēterā demonstrēs trīs spēles, un pirmajā no tām pulksten 18.45 cīnīsies Meksikas un Kamerūnas komanda. Savukārt pulksten 21.25 LTV7 ēterā gaidāma viena no visvairāk gaidītajām spēlēm pirmajā kārtā: Spānija – Nīderlande.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties