15.01.2017. 15:43

Šis bija trešais no sešiem posmiem, kuros norisinās komandu stafetes sacensības. Sākotnēji tam bija jānotiek Kanādas trasē Vistlerā otrajā Pasaules kausa posmā, taču nepiemēroto laika apstākļu dēļ sacensības tika atceltas. Tās tika ieplānotas šodien Siguldā, un šoreiz laika apstākļi netraucēja sacensību norisei.

Lai gan iepriekšējā sezonā Latvija četras reizes kāpa uz pjedestāla (trīs otrās vietas un viena trešā vieta), šajā sezonā līdz šim nebija izdevies iespraukties labāko trijniekā nevienā no abām sacensībām Leikplesidā un Kēnigzē. Šodien Siguldā tas mainījās, jo Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks, kā arī Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš beidzot nonāca uz goda pjedestāla.

Pirmajā posmā Cauce pieļāva nelielu kļūdiņu, Kivlenieks situāciju neuzlaboja, bet Gudramovičs un Kalniņš nedaudz samazināja starpību no tā brīža līderes Krievijas. Zem savām spējām nobrauca gan amerikāņi, gan kanādieši, un tas ļāva Latvijai izcīnīt trešo vietu un bronzas godalgas, piekāpjoties vien Krievijai un Vācijai.

Abos iepriekšējos posmos Latvija izcīnīja piektās vietas. Kopvērtējumā gan Latvija noslīdēja uz sesto pozīciju, jo priekšā aizsteidzās Krievija, kas iepriekš atradās aiz latviešiem.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties