28.06.2015. 11:18
Pasaules kausā sievietēm futbolā noskaidrotas visas četras pusfināla dalībnieces. Vācijai un ASV pievienojās Japāna, kas ar 1:0 uzvarēja Austrāliju, un Anglija, kas uzveica Kanādu ar 2:1.

Japānai jau no pirmās minūtes piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, un arī vārtu gūšanas iespējas tika radītas daudz, taču austrālietes veiksmīgi aizsargājas. Visa turnīra laikā japānietes rādīja saturīgu spēli ar daudz vārtu gūšanas iespējām, bet zemu realizāciju, arī šī spēle nebija izņēmums. Lai arī Japānas izlase izveidoja daudz bīstamas situācijas pie pretinieču vārtiem, tomēr bumba spītīgi nelidoja vārtos. Tomēr 87. minūtē Japānai izdevās gūt vārtus, kad pēc stūra sitiena bumbu vārtos ‘’iebakstīja’’ Mana Ivabuči. Kā izrādījās šie bija uzvaru nesošie vārti, jo atlikušajā laikā austrālietes nespēja izglābties.

Anglijai spēles sākums izvērtās ļoti labs, jau 11. minūtē Džodija Teilore ‘’nozaga’’ bumbu Kanādas spēlētājai un no soda laukuma pusapļa raidīja bumbu vārtu tālajā apakšējā stūrī. Jau pēc trim minūtēm no standartsituācijas Lūsija Bronze dubultoja savas komandas pārsvaru. Pēc diviem ātri zaudētiem vārtiem Kanādas izlase aktivizējās un piespieda anglietes spēlēt no aizsardzības. Īsi pirms puslaika pārtraukuma vienus vārtus atguva Kristīne Sinklēra, kura bija pirmā pie angļu vārtsardzes atsistās bumbas. Spēles otrajā puslaikā traumu guva Anglijas vārtsardze Karena Bardslija, kuru nomainīja Siobana Čemberleina. Atlikušajā spēles laikā abām komandām bija labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr tās palika nerealizētas.