29.11.2017. 15:29

Pašlaik 52 gadus vecais Skibe ceturtdien ieradīsies Atēnās, lai noslēgtu jaunu līgumu. Grieķijas izlase, kas ir 2004.gada Eiropas čempione, savā Pasaules kausa kvalifikācijas grupā finišēja otrie aiz Beļģijas, taču atlases turnīra "play-off" kārtā zaudēja Horvātijai, kas tādējādi ieguva ceļazīmi uz prestižo turnīru.

Lai arī Grieķija pirmo reizi kopš 2006.gada nesasniedza Pasaules kausa finālturnīru, federācija juta, ka Skibe spēs turpināt komandas augšupeju pēc katastrofālās 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas, kurā tā palika pēdējā savā grupā.

Pie jauna divu gadu līguma ticis arī Nigērijas izlases treneris vācietis Gernots Rors, kurš aizveda komandu līdz finālturnīram Krievijā. "Viss norit labi. Mums nav vajadzīgs doties uz Pasaules kausu bez skaidrības par nākotni," sacīja Nigērijas Futbola federācijas prezidents Amadžu Piniks.

Rors amatā ir 15 mēnešus, kuru laikā 12 spēlēs izlase guvusi septiņas uzvaras, četras reizes cīnījusies neizšķirti un tikai reizi zaudējusi. Iepriekšējos piecos finālturnīros Nigērija nav tikusi tālāk par astotdaļfinālu. Dalību turnīros aptumšojušas arī finanšu problēmas, kuras turpmāk varētu tikt atrisinātas ar prēmiju parādu nokārtošanu par kvalificēšanos līdz šī gada beigām.