04.09.2014. 17:40
Slovākijas Hokeja federācija iesniegusi oficiālu pieteikumu 2019.gada pasaules čempionāta rīkošanai, vēsta organizācija."Mūsu pieteikums nosūtīts uz Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) biroju, un ēs cīnīsimies ar Šveices kandidatūru,"...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Mūsu pieteikums nosūtīts uz Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) biroju, un ēs cīnīsimies ar Šveices kandidatūru," izteicies Slovākijas federācijas prezidents Igors Nemečeks.

Turnīra rīkotāji tiks nosaukti 2015.gada pasaules čempionāta laikā Čehijā.

Slovākija līdz šim vienīgo reizi pasaules čempionātu rīkojusi 2011.gadā, kad sacensības tika aizvadītas Bratislavā un Košicē, bet Šveicē sacensības iepriekšējo reizi notika 2009.gadā.

Kā zināms, Latvija pretendēja uz 2016.gada pasaules čempionāta rīkošanu, tomēr toreiz atsauca savu kandidatūru par labu Zviedrijai, bet tā piekāpās Krievijai. Pēc tam 2017.gadā uz sacensību rīkošanu Latvija pretendēja kopā ar Dāniju, bet tika piedzīvota neveiksme pret Vācijas un Francijas kopējo kandidatūru. Savukārt cīņā par 2018.gada pasaules čempionāta rīkošanu Latvija piekāpās savai agrākajai sadarbības partnerei Dānijai.

Maija beigās pēc IIHF kongresa Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans sacīja, ka Latvija varētu kandidēt uz 2019.gadu - toreiz šķita, ka šī turnīra rīkošanas tiesības varētu iegūt bez lielas konkurences.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties