02.10.2017. 16:08

Šveices pilsētā Bāzelē no 28.septembra līdz 1.oktobrim norisinājās vīriešu kērlinga turnīrs „Swiss Cup Basel”. Tas pulcēja 32 spēcīgas komandas, kuru starpā bija arī pašreizējie pasaules čempioni B.Gušu komanda no Kanādas. Pierādot savu spēku un meistarību, komanda no Kanādas ar B.Gušu priekšgalā jau piekto reizi un pēc divu gadu pārtraukuma izcīnīja „Swiss Cup Basel” titulu. Finālspēlē viņi tikās ar titulēto Norvēģijas T.Ulsruda komandu, kuru uzveica ar 5:2. Šī bija šo komandu 15. savstarpējā tikšanās starptautiskajos turnīros un arī 15. uzvara B.Gušu komandai, turpinot perfekto bilanci.

Par 3.vietu turnīrā tikās divas Eiropas komandas – P.Dekrūza komanda no Šveices ar J.Vandorpa komandu no Nīderlandes. Komandu cīņa bija ļoti spraiga līdz pat ekstra endam. Tajā, iegūstot vienu punktu ar pēdējā akmens tiesībām, ar 5:4 uzvarēja J.Vandorpa komanda no Nīderlandes, kas bija viņu pirmā uzvara pār P.Dekrūza komandu, no septiņām izspēlētām savstarpējām spēlēm.

„Stockholm Ladies Curling Cup” turnīrā, kurš norisinājās no 29.septembra līdz 1.oktobrim, piedalījās 20 spēcīgas pasaules sieviešu kērlinga komandas. Pagājušā gada uzvarētājai A.Haselborgas komandai no Zviedrijas turnīrs beidzās ceturtdaļfinālā. Tur viņas komanda piekāpās finālistēm E.Kimas komandai no Dienvidkorejas. Viņām finālā pretim stājās bijusī pasaules čempione A.Petcas komanda no Šveices. Spēlē bija nepieciešams ekstra ends, lai noteiktu turnīra uzvarētāju. Pateicoties iegūtajam vienam punktam šajā endā, A.Petcas komanda no Šveices uzvarēja ar 9:8 un izcīnīja savu pirmo „Stockholm Ladies Curling Cup” titulu.

Sešas spēles atkārtojumā ar komentāriem angļu valodā no „Stockholm Ladies Curling Cup” var noskatīties: https://www.youtube.com/user/curlin...

Abu turnīru spēļu rezultāti pieejami: World Curling Tour - Powered by CurlingZone