13.03.2015. 16:58
Vācijas Futbola federācija (DFB) piektdien pagarināja līgumu ar pašreizējo izlases galveno treneri Joahimu Lēvu līdz 2018.gada Pasaules kausa izcīņai, informē DFB.Iepriekšējais līgums ar 55 gadus veco treneri bija noslēgts līdz nākamā gada...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Iepriekšējais līgums ar 55 gadus veco treneri bija noslēgts līdz nākamā gada Eiropas čempionātam, kas norisināsies Francijā.

Lēvs valstsvienībai palīdzēja iekļūt 2008.gada Eiropas čempionāta finālā, kā arī 2010.gada Pasaules kausa izcīņas un 2012.gada Eiropas meistarsacīkšu pusfinālā.

Savukārt pērn Lēva vadītā Vācijas izlase triumfēja Pasaules kausā Brazīlijā, finālā 1:0 pieveicot Argentīnas valstsvienību.

Pirms Lēva Vācijas futbolistus vadīja Jirgens Klinsmans, kurš palīdzēja valstsvienībai izcīnīt trešo vietu 2006.gada Pasaules kausa finālturnīrā.

Ar četrās spēlēs izcīnītiem septiņiem punktiem Vācija nākamā gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra D apakšgrupā pašlaik atrodas otrajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no līderes Polijas.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties