01.07.2015. 06:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Samoilovs/Pļaviņš turnīrā ir izlikti kā sestais spēcīgākais pāris, savukārt Binstoks/Šahters pēc gūtajiem punktiem ir izlikti ar 21.numuru. Latvijas duets priekšsacīkstēs ieņēma pirmo vietu F grupā, savukārt Binstoks/Šahters bija trešais labākais pāris D grupā.

Samoilovs/Pļaviņš čempionātu sāka ar trim uzvarām pār Krievijas duetu Jaroslavu Koškarevu/Dmitriju Barsuku (2:0), mājiniekiem Mihielu van Dorstenu/Stīvenu van de Veldi (2:0) un čīliešiem Estebanu un Marko Grimaltiem (2:1).

Čempionātā 48 vīriešu dueti tika sadalīti 12 grupās. Katras grupas divi labākie pāri un astoņi spēcīgākie dueti trešo vietu ieguvēju konkurencē iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb 1/16 finālā. Finālspēles par medaļām paredzētas svētdien.

Sezonas plānus Latvijas spēcīgākajam duetam izjauca Jāņa Šmēdiņa savainojums - pēc meniska operācijas Samoilova ierastais pārinieks nepaspēja pilnīgi atlabt, tādēļ pasaules čempionātā viņu aizstāja Pļaviņš. Samoilovs ar Pļaviņu augsta līmeņa turnīros kopā nebija spēlējuši kopš 2008.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm, kur dalīja 9.vietu. 

Sieviešu konkurencē Latvija pasaules čempionātā nav pārstāvēta. Iepriekšējā pasaules čempionātā 2013. gadā Polijā Samoilovs/Šmēdiņš netika tālāk par astotdaļfinālu, savukārt Pļaviņš duetā ar Jāni Pēdu izstājās 1/16 finālā.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties