16.01.2017. 09:30
Madrides «Real» futbolisti svētdien Spānijas čempionāta mačā ar 1:2 (0:0) izbraukumā piekāpās «Sevilla» komandai, kā rezultātā pārtūka karaliskā kluba iespaidīgā 40 nezaudēto spēļu sērija.

Madrides klubs gan šajā mačā bija vien piecu minūšu attālumā no uzvaras. Cīņas 67.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja viesu superzvaigzne Krištianu Ronaldu, bet rezultāts palika nemainīgs līdz pat dueļa izskaņai.

Tomēr noslēdzošajās minūtēs «Sevilla» sagrieza visu kājām gaisā. Vispirms 85.minūtē pēc standartsituācijas «Real» aizsargs Serhio Ramoss kļūdaini bumbu raidīja savos vārtos, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Stevans Jovetičs.

Līdz ar to pārtrūkusi «Real» komandas 40 nezaudēto oficiālo maču sērija, kas tik un tā ir Spānijas rekords. Madrides klubs zaudējuma rūgtumu iepriekšējo reizi bija izjutis vien pagājušā gada 6.aprīlī UEFA Čempionu līgas mačā pret Vācijas komandu «VfL Wolfsburg».

«Man ir jābūt ļoti lepnam par visu to, ko tā līdz šim brīdim paveikusi,» pēc neveiksmes sacīja «Real» galvenais treneris Zinedins Zidāns. «Zinājām, ka kādā dienā šī sērija aptrūksies. Tas pienāca jau šodien, bet mums ir jāturpina smagi strādāt.»

Tikmēr «Barcelona» vienība, pateicoties diviem urugvajieša Luisa Suaresa vārtiem, sestdien savā laukumā ar 5:0 (1:0) pieveica «Las Palmas».

Pirmajā puslaikā titulētā kluba futbolisti spēja gūt tikai vienus vārtus, kad 14.minūtē atzīmējās Suaress, taču otrajā puslaikā mājinieki izcēlās ar četriem bezatbildes vārtiem un guva graujošu uzvaru.

Vēl sestdien Madrides «Atletico» savu skatītāju priekšā ar 1:0 (1:0) pārspēja Seviljas «Real Betis».

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei «Real» ir 40 punkti 17 mačos, kamēr 39 punkti 18 spēlēs ir «Sevilla» kontā. Pie 38 punktiem tikusi «Barcelona», kamēr «Atletico» rēķinā ir 34 punkti.