22.06.2015. 16:28
Itālijas futbola klubs ''Parma'' paziņojis par bankrotu, kas nozīmē, ka nākamajā gadā komanda spēlēs Itālijas pēc spēka 4. līgā. Izsolē itāliešu kluba pēdējā cena bija 8,43 miljoni eiro, taču arī par šādu cenu parādos esošo klubu neviens iegūt nevēlējās.

Bankrotējušais klubs publiskā izsolē tika izlikts aprīlī, un tā sākumcena bija 20 miljoni eiro. Pēc katras izsoles beigām cena tika pazemināta par ceturtdaļu, attiecīgi uz 15 miljoniem eiro, 11,25 miljoniem eiro, bet beigās arī uz 8,43 miljoniem eiro.

2013./2014. gada sezonā ''Parma'' Itālijas A sērijā izcīnīja sesto vietu, taču neieguva Eiropas līgas licenci, kas noveda pie lielās finanšu problēmās. Šogad klubs 38 spēlēs iekrāja tikai 19 punktus un pārliecinoši ierindojās pēdējā vietā, kas nozīmēja izkrišanu no augstākās līgas.

Vienīgais nopietnais kandidāts uz ''Parma'' iegādāšanos bija kādreizējā beisbola zvaigzne Maiks Piaca, taču pēc viņa lēmuma atteikties no šādas iespējas kļuva skaidrs, ka itāliešu klubs paziņos par bankrotu, kas nozīmē nokļūšanu Itālijas augstākajā amatieru līgā jeb pēc spēka 4. čempionātā.

Izmantotie resursi:Goal.comDartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties