22.11.2017. 11:21

"Tenax", kas laika posmā no 2014. līdz 2016.gadam bija Latvijas čempionu godā, bet šajā pavasarī kļuva par vicečempioniem, finālsērijā piekāpjoties Rīgas "Celtniekam", jauno sezonu iesākusi pārliecinoši, sezonas ievadā izcīnot desmit uzvaras desmit spēlēs, tostarp divreiz pārspējot jau pieminētos esošos valsts čempionus "Celtnieks" – sezonas atklāšanas spēlē ar 32:30 un pirms trim dienām ar 30:24. Šobrīd dobelnieki ar 20 punktiem ieņem pārliecinošu pirmo pozīciju, krietni apsteidzot tuvākos sekotājus "Celtnieku" (14 punkti 11 spēlēs) un "Latgolu" (13 punkti 9 spēlēs).

MSĢ/LAT-Hertz šobrīd ir labākā komanda pēc "lielā četrinieka" (Tenax, Celtnieks, Latgols, Ogre/Miandum), ieņemot piekto pozīciju. Desmit spēlēs Murjāņu Sporta ģimnāzijas komanda izcīnījusi trīs uzvaras, reizi cīnījusies neizšķirti, iekrājot septiņus punktus. Tiesa, pārējās komandas neatpaliek pārāk daudz – Vaiņodei un "Jūrmalas Sportam" ir pa pieciem punktiem, ASK/LSPA – četri.

Pirmā apļa savstarpējā spēlē starp "Tenax" un MSĢ/LAT-Hertz pārliecinošu uzvaru ar 41:28 izcīnīja dobelnieki. Viņi bija pārāki arī pirms tam Rīgas atklātā čempionāta spēlē (39:24). Latvijas čempionāta līdz šim vienīgajā spēlē murjāņieši, lai arī lielāko spēles daļu bija iedzinējos, līdz pat otrā puslaika vidum tomēr izrādīja cienīgu pretestību, 44.minūtē atpaliekot vien ar trim vārtiem (23:26), taču noslēdzošās 16 minūtes zaudēja pārliecinoši (5:15).

Abu komandu uzbrukuma līderi rezultatīvāko spēlētāju sarakstā atrodas līdzās – Guntis Piļpuks (MSĢ/LAT-Hertz) ar 65 vārtiem ieņem septīto vietu, bet Austris Tuminskis (Tenax) guvis 64 vārtus un atrodas pozīciju zemāk. Taču Piļpukam tieši spēle pret "Tenax" bijusi līdz šim pieticīgākā – Guntis realizēja vien 19% metienu, gūstot trīs vārtus (3/16).

SynotTip VirslīgaKalendārs/rezultātiTurnīra tabulaStatistika

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties