13.03.2015. 22:00
Piektdien aizvadītas trīs spēles Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā, un pie uzvarām tika "Ventspils Augstskolas", "Vidzemes Augstskolas/Valmiera Glass" komandas, kā arī "Pārdaugava/LU", kas uzveica "Mārupes SC".

Par "Ventspils Augstskolas" uzvaru pār "Jēkabpili" jau vēstījām.

"Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass" mājās uzņēma "VEF skolu" un, pateicoties trešajā ceturtdaļā iekrātajam pārsvaram, nosargāja uzvaru - 72:70. Uzvarētāju labā Oto Grīnbergs izcēlās ar 14 punktiem un desmit bumbām zem groziem, bet zaudētājiem 16 punkti un 14 bumbas Kārlim Šiliņam. Vidzemniekiem tā bija desmitā uzvara,kas dod piekto vietu tabulā.

11. uzvaru izcīnīja ceturtajā vietā esošā "Pārdaugava/LU", kas mājās pēc trim ceturtdaļām bija iekrājusi 24 punktu pārsvaru pār tabulā vienu vietu augstāk esošo "Mārupes SC". Pēdējās desmit minūtēs viesi desmit punktus atspēlēja, bet "Pārdaugava/LU" uzvaru noturēja - 84:70. Uzvarētājiem Jānis Eiduks iemeta 21 punktu, bet Linards Jaunzems pievienoja 13 punktus un deviņas bumbas. Zaudētājiem ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Oskars Kalējs, bet Armandam Seņkānam 13 punkti un desmit bumbas.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161