25.04.2014. 13:55

Krievijas hokejisti visus četrus vārtus guva jau pirmajā trešdaļā.

Mača rezultātu pēc precīzi nospēlētām četrām minūtēm atklāja Iļja Ņikuļins, 38 sekundes vēlāk rezultāta pārsvaru dubultoja Sergejs Plotņikovs. Pēc nepilnas minūtes Krievijas izlase atbildēja ar vēl vienu precīzu raidījumu, izceļoties Viktoram Tihonovam, bet 14.minūtē vārtus guva Antons Gļinkins.

Tikmēr Vācijas valstsvienības labā pa vārtiem guva Matīass Plahta un Fēlikss Šūcs.

Svētdien šīs komandas savā starpā tiksies atkāroti.

Tikmēr citā EHC mačā ceturtdien Dānija savā laukumā ar 5:4 (1:1, 1:2, 3:1) uzvarēja šī gada pasaules čempionāta saimnieci Baltkrieviju.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Frederiks Storms.

Savukārt vēl vienā duelī Somija ceturtdien izbraukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveica Slovākiju.

EHC kopvērtējumā pašlaik līderpozīciju ar maksimāli iespējamiem 15 punktiem piecās spēlēs ieņem Somija, kurai ar 13 punktiem seko Zviedrija. Trešā ar 12 punktiem četrās cīņās ir Čehija.

Tikmēr Latvijas izlase aizvadītajās četrās turnīra spēlēs tikusi pie trim punktiem, pašlaik ieņemot desmito vietu starp 13 vienībām.

Kā zināms, Latvija piektdien un sestdien savā laukumā aizvadīs divas EHC spēles pret Franciju.

EHC turnīra laikā pirms pasaules čempionāta katra no kopumā 12 izlasēm aizvadīs pa sešām spēlēm. Pērnā gada sacensībās Latvijas izlase iekrāja vien trīs punktus un ierindojās pēdējā vietā.

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25.maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.