29.08.2014. 10:50
Latvijas paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus ceturtdien izcīnīja sesto vietu Francijā notiekošo Pasaules jātnieku spēļu individuālajās iejādes sacensībās.Normandijas reģionā notiekošajās sacensībās 1a medicīnas grupā Snikus ar zirgu...

Normandijas reģionā notiekošajās sacensībās 1a medicīnas grupā Snikus ar zirgu Chardonay sasniedza rezultātu 70,087%, bet par uzvarētāju ar 77,565% kļuva britu sportiste Sofija Kristiansena.

Sacensībās kopā piedalījās 23 sportisti.

Kā ziņots, pirms tam otrdien Snikus ieņēma piekto vietu komandu sacensībās, kurās startēja ārpus konkurences.

Piektdien paraolimpiešiem jātnieku spēles noslēgsies ar brīvās izvēles programmas sacensībām.

Kā zināms, Snikus 2012.gadā kļuva par pirmo Latvijas sportistu vēsturē, kurš startēja paraolimpisko spēļu iejādes sacensībās. 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām, Snikus reizi izcīnīja augsto ceturto vietu.

Nākamajā nedēļā Pasaules jātnieku spēļu sacensības sāks Latvijas labākais konkūra sportists Kristaps Neretnieks. Latvijas sportisti šajās prestižajās sacensībās, kas norisinās reizi četros gados, ir pārstāvēti pirmo reizi.