02.11.2015. 15:49
Divu spēļu diskvalifikāciju par rupjo uzbrukumu Rīgas «Dinamo» uzbrucējam Kasparam Saulietim saņēmis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Helsinku «Jokerit» aizsargs Topi Jākola, vesta līga.

• Fantastika! Rīgas «Dinamo» paveic neiespējamo un turpina uzvaras gājienu 2015. g. 31. oktobris

Incidents notika sestdien Helsinku «Hartwall Arena». Mača 54. minūtē mājinieku hokejists rupji nospēlēja pret Saulieti, veicot sadursmi ar celi celī. Par to Jākola saņēma 5+20 minūšu noraidījumu.

Vēlāk izskatot šo epizodi, KHL Disciplinārā komiteja Jākolu nolēma sodīt ar divu maču diskvalifikāciju. Tas nozīmē, ka soms savai vienībai nevarēs palīdzēt pēc pārtraukuma paredzētajos mačos pret Omskas «Avangard» un Astanas «Baris» no Kazahstānas.

«Dinamo» komanda šajā spēlē pārrakstīja KHL vēsturi, proti, atspēlējās, atrodoties iedzinēja lomā ar pieciem vārtiem, svinot uzvaru pēcspēles metienu sērijā. Latvijas vienība guva panākumu ar 6:5, tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650