11.01.2016. 15:50
Polijas medijs „Sport.pl” vēsta, ka par Latvijas izlases uzbrucēju Denisu Rakelu interesi izrāda transfēru periodā aktīvi noskaņotais Varšavas klubs „Legia”, kurš uzsācis sarunas ar futbolista pārstāvjiem.

Varšavas „Legia” pēc sezonas pirmās puses ieņem otro vietu Ekstraklasē, taču blāvi nostartēja Eirokausos un to savu vislabāko sniegumu nerādīja. Uz lielas jautājuma zīmes arī līgas rezultatīvākā spēlētāja Nemanjas Nikoliča palikšana komandā, jo viņš saņēmis labus piedāvājumus Anglijā, un „Legia” gatavojas ļoti aktīvam janvāra transfēru periodam, proti, tiek plānota vismaz 3-4 augsta līmeņa spēlētāju piesaiste.

Polijas mediji vēsta, ka „Legia” sazinājusies arī līgas otra rezultatīvākā spēlētāja Denisa Rakela pārstāvjiem. Rakela līguma izpirkšanas cena „Cracovia” komandā ir pusmiljons eiro, kas Varšavas bagātajam klubam (sezonas budžets apmēram 30 miljonu, vismaz divreiz vairāk nekā visiem citiem poļu klubiem) lielas problēmas nesagādātu.

Pagaidām gan tās ir tikai sarunas, turklāt tās noteikti iespaido fakts, ka „Cracovia” un „Legia”šobrīd ir tiešās konkurentes. Krakovas komanda ieņem trešo vietu līgā, no „Legia” atpaliekot par četriem punktiem. Jāatgādina, ka "Cracovia" treneris publiski izteicis cerību, ka Rakels tomēr paliks komandā vēl vismaz līdz vasarai, bet Rakels šādu iespēju novērtēja ar apmēram 50% ticamību.

Tikmēr Hožuvā kopā ar „Ruch” komandu uz treniņnometni devies Aleksejs Višņakovs. Viņam joprojām pārbaudāmā statuss, turklāt Katovices reģiona ziņu portāls vēsta, ka galveno treneri Valdemara Fornaliku par savu vietu komandā viņš vēl nav pārliecinājis un ļoti svarīga būs tieši šī sešu dienu treniņnometne, kurā devušies 26 spēlētāji, starp tiem vēl divi bez garantētiem līgumiem.

Izmantotie resursi:Legia szykuje wielkie uderzenie! Teraz m.in....Ruch Chorzów jedzie na obóz do Rybnika - Ruch...Budżety klubów ekstraklasy. Legia miażdży...CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties