14.11.2014. 09:06
13. novembrī norisinājās Latvijas tenisa savienības (LTS) kongress, kurā notika gan LTS prezidenta, gan vadības vēlēšanas. Par Latvijas tenisa savienības prezidentu atkārtoti ievēlēts Juris Savickis, bet viceprezidentu godā tikuši SEB bankas valdes priekšsēdētājs Ainārs Ozols un politiķis Ivars Godmanis.

Savickis un Godmanis saglabājuši savus LTS amatus, bet Ozols ieņēmis Aināra Pauniņa (būvkompānijas „Re&Re” valdes priekšsēdētājs) vietu. Izmaiņas notikušas arī LTS valdes sastāvā. Iepriekšējo sešu valdes locekļu vietā tagad būs astoņi. Savas pozīcijas LTS valdē saglabājuši Osvalds Sausverds, Zigmārs Priede, Andrejs Bukins un Mārīte Miķelsone, bet līdzās viņiem valdē būs arī LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Vents Aperāns, Egils Valeinis un Jānis Skroderis.

Tāpat kongresā tika ievēlēti desmit Latvijas tenisa savienības komisiju vadītāji.

Komisija Vadītājs
Sacensību un reitinga komisija Ruta Pliena
Tiesnešu komisija Konstantīns Zasjadko
Izglītības komisija Jānis Viņķis
Klubu attīstības komisija Andrejs Bukins
Mārketinga un publisko attiecību komisija Vents Aperāns
Senioru komisija Egils Valeinis
Juridisko un ētikas komisija Gvido Zemribo
Programmas “U10 teniss” komisija Lilita Didriksone
Pludmales tenisa komisija Marina Trefilova
Ratiņtenisa komisija Terēza Stenclava

Kongresa uzrunā LTS prezidents Juris Savickis arī definējis galvenos Latvijas tenisa savienības mērķus un turpmākos uzdevumus, kā arī pateicies sportistiem, treneriem, tiesnešiem un tenisa aktīvistiem par paveikto darbu atskaites periodā.Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties