14.04.2014. 15:21
Latvijas Virslīgas handbola čempionātā vīriešiem šajās brīvdienās vietu pusfinālā, pievienojoties Dobeles «Tenax», nodrošināja arī «Celtnieks/LSPA», «HK Ogre» un divkārtējie čempioni «SK Latgols».

  • LSPA handbolistes noliek Latvijas čempioņu pilnvaras 2014. g. 12. aprīlis

Lai pārvarētu ceturtdaļfināla kārtu, «Celtnieks/LSPA» un «HK Ogre» bija nepieciešamas tikai divas spēles, bet «SK Latgols» - trīs.

«Celtnieks/LSPA» divreiz pieveica «ASK/LU» (26:22 un 32:18), bet «HK Ogre» - pārspēja «HK Vaiņode» (34:29 un 33:22). Abas komandas pusfinālā tiksies savā starpā.

Pašreizējiem čempioniem, «SK Latgols» handbolistiem, otrajā spēlē balansējot uz naža asmeņa, izdevās savā laukumā Ludzā divreiz uzvarēt «Jūrmalas Sportu» (26:25 un 35:20) un, izcīnot uzvaru sērijā ar 2-1, nodrošināt vietu pusfinālā. Tajā ludzānieši tiksies ar Dobeles «Tenax», ar ko tikās arī iepriekšējo divu sezonu finālsērijās.

Pirmās pusfināla spēles nākamajā nedēļā tiks aizvadītas Ogrē un Ludzā. Finālā iekļūs komandas, kas pirmās sasniegs divu uzvaru robežu.

Atgādinām, ka 2012. un 2013. gada Latvijas Virslīgas čempionāta finālā «SK Latgols» aizraujošā sērijā pret Dobeles «Tenax» triumfēja ar 3-2. Šosezon abas komandas tiksies jau pusfinālā.

Latvijas Virslīgas čempionāta finālā sievietēm tiksies Stopiņu NHK un «SK Latgols» handbolistes. Divās spēlēs Stopiņu vienība pusfinālā pārspēja Dobeles SS/REIR, bet «SK Latgols» pārspēja pašreizējās čempiones LSPA.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties