04.09.2014. 15:25
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas «Penguins» kapteinis Sidnijs Krosbijs nav arestēts, kā iepriekš norādījuši vairāki Ziemeļamerikas masu saziņas līdzekļi.

  • Medijs: Otavā arestēta NHL zvaigzne Krosbijs vakar

Tika vēstīts, ka 27 gadus vecais Krosbijs arestēts Otavā, vadot «Porsche» markas automašīnu. Sīkāk nekas netika paskaidrots.

Otavas policija noliegusi, ka Kanādas izlases uzbrucējs būtu nonācis tā rīcībā un arestēts. Tikmēr «Penguins» vienība paziņojusi par hokejista atrašanos Kolorado, kur viņš gatavojas jaunajai sezonai.

«Krosbijs Otavā nekad nav apstādināts un nav arestēts. Kāds melo,» CBC sacīja Otavas policijas seržants Stīvens Hodžsons. «Man nav informācijas par viņa atrašanos Otavā.»

Iepriekšējās sezonas 80 NHL regulārā čempionāta spēlēs Krosbijs izcēlās ar 36 vārtu guvumiem un 68 rezultatīvā piespēlēm, kļūstot par līgas rezultatīvāko spēlētāju.

Krosbijs pēc lieliskas pagājušās sezonas tika nosaukts par NHL labāko spēlētāju jeb MVP. Tāpat kanādietis izpelnījās arī NHL spēlētāju simpātijas balvu - «Ted Lindsay».

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties