04.06.2015. 16:46
Krievijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks un komandas ģenerālmenedžeris Andrejs Safronovs tiks sodīti par valstsvienības spēlētāju demaršu pirms Kanādas valstsvienības himnas atskaņošanas, aģentūrai TASS atzina KHL kluba Maskavas «Dinamo» prezidents Arkādijs Rotenbergs.

  • Znaroks pamet Maskavas «Dinamo» vakar
  • Kanādas hokeja eksperts: Krievijas hokejistiem nav ne goda, ne klases 2015. g. 19. maijs

Atgādināsim, ka vairums Krievijas hokeja izlases spēlētāju nepatīkami pārsteidza pasauli, pēc graujošā 1:6 zaudējuma Kanādas valstsvienībai laukumu pametot, vēl pirms notikusi jauno čempionu sveikšana un viņu valsts himnas atskaņošana.

«Incidents nav saistīts ar to, ka mūsu puiši gribēja apbēdināt Kanādu,» sacīja Rotenbergs. «Notikums, visticamāk, ir nejaušība. Tomēr noteikti lietosim sankcijas un sodīsim. Galvenokārt sodu saņems Znaroks un Safronovs.»

«Viņiem (Znarokam un Safronovam) bija jāatrodas uz ledus, kamēr tika atskaņota himna. Taču viņi laukumu atstāja priekšlaicīgi. Tas nav pieļaujams,» skaidroja «Dinamo» prezidents.

Krievija sākotnēji sagaidīs Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) lēmumu, bet pēc tam lems par sodu Znarokam un Safraonovam.

Jāpiebilst gan, ka ne visi Krievijas izlases spēlētāji vilšanos par spēles iznākumu izrādīja šādā veidā; vairāki Oļega Znaroka trenētie hokejisti palika uz laukuma, tai skaitā Jevgeņijs Malkins, Viktors Tihonovs un Aleksandrs Ovečkins, taču arī viņi, lai arī uzkavējās ilgāk, Kanādas himnas atskaņošanu nesagaidīja.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties