22.12.2015. 15:30

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Baltkrievu futbola speciālists Latvijā bijis ne reizi vien – 2013. gadā pieņemts darbā un tajā pat gadā arī atlaists no Jūrmalas “Spartaka”, bet pirms tam vēl kā spēlētājs aizvadījis 27 spēles Rēzeknes komandas “Vairogs” sastāvā.

Laikā, kamēr Kubarevs bijis "Spartaka" treneris, komanda 13 spēlēs guvusi 20 punktus. Laikā, kad viņš atstājis amatu, Latvijas čempionātā komanda ierindojusies piektajā vietā. 

Futbolista karjeras laikā Kubarevs spēlējis dažādās komandās Baltkrievijā, Kazahstānā un Krievijā. Bet kā treneris strādājis arī Moldovā.

Jāatgādina, ka aizvadītajā sezonā “Spartaka” galvenā trenera amatā strādāja Ukrainas futbola speciālists Romāns Piļipčuks, taču viņš savu amatu atstāja vasarā, un pie komandas trenēšanas ķērās vārtsargs Aleksandrs Koļinko, kurš tad arī pabeidza spēlētāja karjeru.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties