14.04.2014. 15:59
Starptautiskās basketbola federācijas Eiropas nodaļa (FIBA Eiropa) maijā lems par iespēju 2015.gadā Ukrainā sarīkot Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīru vīriešu valstsvienībām, pastāstīja organizācijas ģenerālsekretārs Kamils Novaks.

  • Ukraina zaudē tiesības uzņemt U-18 Eiropas čempionātu basketbolā 2014. g. 23. marts
  • Ukraina vēlas atteikties no Eiropas basketbola čempionāta 2014. g. 19. marts

Ukrainas basketbola federācija ir pelnījusi vēl nedaudz laika, lai izvērtētu situāciju, bet lēmumu FIBA Eiropas padome pieņems 15.maijā Minhenē, teica Novaks. Viņš atzina, ka politiskā situācija Ukrainā ir sarežģīta, tādēļ FIBA Eiropa apspriedīs visas iespējamās problēmas.

Novaks pieļāva iespēju, ka Ukraina varētu finālturnīru rīkot arī kopā ar kādu citu valsti, kas uzņemtu daļu grupu kārtas spēļu. Viņš uzsvēra, ka ir daudz variantu, bet pašlaik vēl ir pāragri tos apspriest.

Eiropas čempionāta finālturnīra direktors Markijans Lubkivskis martā teica, ka sarežģītā politiskā un ekonomiskā situācija padara neiespējamu sacensību uzņemšanu Ukrainā. Savukārt Ukrainas sporta un jaunatnes ministrs Dmitrijs Bulatovs vēlāk informēja, ka valstī izdarīs visu iespējamo, lai sacensības tomēr sarīkotu.Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties