20.07.2016. 21:28
Tuvāko 24 stundu laikā par Anglijas futbola izlases galveno treneri oficiāli tiks iecelts Sems Elardaiss, vēsta Sky Sports un BBC.

Lai arī Anglijas Futbola asociācijas vadība sākotnēji neizslēdza iespēju galvenā trenera krēslu uzticēt ārzemniekam – tika minēti tādi speciālisti kā Arsēns Vengers, Marselo Bjelsa, Lorāns Blāns un citi, bet ticamākais ārzemniks bija Jirgens Klinsmans -, vēlāk kā reālākās kandidatūras izkristalizējās divi angļi. 55 gadus vecais "Hull" vadītājs Stīvs Brūss un 61 gadu vecais "Sunderland" treneris Sems Elardaiss. Un britu mediji uzskata, ka lēmums jau ir pieņemts un ka izvēle kritusi par labu pēdējam.

Rīt paredzēta Anglijas Futbola asociācijas valdes sēde, kurā valdei vajadzētu oficiāli nobalsot par Elardaisa kandidatūru. Jau ziņojām, ka trenera meklējumi tika uzticēti trim personām – izpilddirektoram Mārtinam Glennam, viceprezidentam Deividam Gillam un tehniskajam direktoram, "Ventspils" galvenā trenera Pola Ašvorta brālim Denam Ašvortam.

Anglijas izlase ir galvenā trenera meklējumos kopš 28. jūnija, kad pēc zaudējuma Eiropas čempionāta finālturnīra astotdaļfināla mačā pret Islandi (1:2) no amata atkāpās Rojs Hodžsons. 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru Anglijas futbolisti sāks 4. septembrī, izbraukumā Trnavā tiekoties ar Slovākijas izlasi. Vēl grupā būs Skotijas, Slovēnijas, Lietuvas un Maltas izlases.

Tikmēr Eiropas čempione Portugāle pagarinājusi līgumu ar galveno treneri Fernandu Santušu, kurš no 2010. gada jūlija līdz 2014. gada Pasaules kausam ieskaitot strādāja ar Grieķijas izlasi un kurš 2014. gada septembrī Portugāles izlasē nomainīja atlaisto Paulu Bentu. Jaunais līgums ar Santušu ir spēkā līdz "Euro 2020" finālturnīram.

Izmantotie resursi:Sam Allardyce set to be named England manager -... NotíciaBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties