01.07.2015. 16:14
Par aizvadītās sezonas ULEB Eirolīgas labāko treneri nosaukts Pavlo Laso, kurš vada šī turnīra čempionvienību Madrides Real no Spānijas, informē sacensību rīkotāji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, maijā Real pēc 20 gadu pārtraukuma atkal izcīnīja ULEB Eirolīgas čempionu titulu, triumfējot savā laukumā notikušajā finālčetrinieka turnīrā.

Līdz ar to pašlaik 47 gadus vecais Laso citu ULEB Eirolīgas klubu treneru balsojumā tika nosaukts par labāko speciālistu, tādējādi savā īpašumā iegūstot Aleksandra Gomeļska vārdā nosaukto balvu.

Laso par Madrides kluba galveno treneri kļuva pirms četriem gadiem, pa šo laiku divas reizes kļūstot par Spānijas čempionu un trīsreiz triumfējot Karaļa kausa izcīņā.

Tikmēr balsojuma otrajā vietā ierindojās Gianis Sfairopuloss no grieķu kluba Pireju Olympiacos, kas aizvadītajā sezonā cīnījās ULEB Eirolīgas finālā.

Balva tiek pasniegta kopš 2005.gada. To pa divām reizēm saņēmuši Zeļko Obradovičs un Etore Mesina, bet pa reizei ieguvuši Ksavi Paskvals, Duško Vujosevičs, Pini Geršons, Dušans Ivkovičs, Georgis Bartzoks un Deivids Blats.

Balva Aleksandra Gomeļska vārdā nosaukta, jo viņš no 1958. līdz 1960.gadam palīdzēja Rīgas ASK komandai uzvarēt pirmajos trijos Eirolīgas turnīros. Krievu speciālists mūžībā aizgāja 2005.gadā 77 gadu vecumā, un kopš tā laika sezonas labākā trenera balva nosaukta viņa vārdā.Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties