10.12.2013. 14:18
Valdība otrdien atbalstīja 798 775 latu naudas balvu piešķiršanu sportistiem par augstvērtīgiem sasniegumiem 2012.gada nogalē un 2013.gadā, portālu Diena.lv informēja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Lielākās naudas balvas sportistiem piešķirtas par izciliem sasniegumiem Pasaules kausa izcīņās dažādos olimpiskajos sporta veidos. Skeletonistam Martinam Dukuram par Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā izcīnīto pirmo vietu skeletonā piešķirti 17 000 lati. 12 750 latus par Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīto pirmo vietu pludmales volejbolā saņems pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. 12 750 lati piešķirti arī bobsleja pilotam Oskaram Melbārdim un viņa ekipāžas stūmējiem Daumantam Dreiškenam, Intaram Dambim un Arvim Vilkastem par pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīto pirmo vietu kombinētajā ieskaitē. Lodes grūdējam Aigaram Apinim par izcīnīto zelta medaļu Starptautiskās paraolimpiskās komitejas pasaules čempionātā vieglatlētikā piešķirta naudas balva 16 000 latu apmērā. Autosportists Reinis Nitišs par izcīnīto pirmo vietu Eiropas čempionātā rallijkrosā saņems balvu 1800 latu apmērā.

Valdības naudas balvas saņems arī sportistu treneri, atbalsta personāls un federācijas.

Valdības sēdē papildu tika atbalstīts arī Latvijas Bobsleja un Skeletona federācijas (LBSF) lūgums piešķirt naudas balvas četriem Latvijas bobsleja izlases dalībniekiem, kā arī viņu treneriem par izcīnīto 2.vietu Pasaules junioru čempionātā.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties