28.11.2014. 22:42
Piektdien notikušajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) direktoru

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Līdz ar to Medvedevs savu darbu līgas prezidenta amatā beidzis pirms viņam sākotnēji uzticētā termiņa beigām. Savukārt Černišenko kandidatūra balsojumā guva vienbalsīgu atbalstu.

Ar Medvedevu un Černišenko piektdien tikās arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš publiski apsveicis Černišenko ar stāšanos amatā. Putins lūdzis Černišenko izmantot savu Olimpiādes rīkošanā gūto pieredzi, lai attīstītu hokeju ne tikai Krievijas, bet arī starptautiskā līmenī.

Tikmēr Medvedevs savu darbošanos hokejā nebeigs, jo turpinās strādāt Starptautiskajā Hokeja federācijā (IIHF).

Kā zināms, KHL direktoru padomā darbojas arī AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Pašlaik 46 gadus vecais Černišenko bija Soču olimpisko spēļu rīkotāju komitejas vadītājs un pašlaik vada investīciju kompāniju Volga Grup, kas pārvalda KHL direktoru padomes vadītāja Genādija Timčenko aktīvus.

Tikmēr 59 gadus vecais Medvedevs KHL prezidents bija kopš tās izveidošanas 2008.gadā.

Direktoru padome arī apstiprinājusi ieceri līdz ar šo sezonu atteikties no turpmākas Cerības kausa turnīra aizvadīšanas, kā arī apstiprinājusi jauno līgas valdes sastāvu, kurā, kā jau iepriekš vēstīts, ievēlēts Rīgas Dinamo valdes loceklis Zigmārs Priede.

Drīzumā atsevišķā tikšanās reizē tik arī lemts par jauno līgas direktoru padomes sastāvu, jo jauna prezidenta ievēlēšana pieprasa pašreizējā sastāva pārskatīšanu.Lady fitness, SIA Stirnu 31, Rīga, LV-1084
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties