04.09.2014. 21:25

Spēles pirmajās astoņās ar pusi minūtēs Baris komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:0, tomēr otrajā ceturtdaļā ar hat-trick izcēlās soms Anti Pilstrēms, ļaujot Salavat Julajev jau pārņemt vadību ar 4:3. Izšķirošās trešdaļas ievadā Baris panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru līdz ar fināla sirēnu, spēlējot vairākumā, panāca Naidžels Douss, kuram tas arī bija trešais vārtu guvums cīņā. Tāpat šajā mačā Douss arī tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 55 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks savā komandā, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem un diviem metieniem pa vārtiem.

Tikmēr Lokomotiv ar 3:5 (2:2, 1:2, 0:1) izbraukumā zaudēja Sanktpēterburgas SKA hokejistiem.

Sprukts sākotnēji 15.minūtē palīdzēja Džefam Pletam panākt izlīdzinājumu 2:2, bet vēlāk 28.minūtē, spēlējot vairākumā, pēc latvieša rezultatīvas piespēles 3:3 panāca Martins Tērnbergs. Tieši Sprukts kļuva par cīņas rezultatīvāko spēlētāju savā komandā.

Kopā latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Tāpat Sprukts uzvarēja septiņos no 17 iemetieniem, kuros piedalījās.

Tikmēr uzvarētājiem divus vārtus guva SKA komandas lielākā zvaigzne Iļja Kovaļčuks.