23.08.2014. 20:21
Latvijas labākais pludmales volejbola pāris Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs sestdien sasniedza Polijā notiekošā Stare Jablonki Grand Slam turnīra pusfinālu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ar piekto numuru izliktais Latvijas pāris ceturtdaļfinālā gana pārliecinoši ar 2-0 (21:14, 21:19) apspēlēja Polijas duetu Mihalu Kadziolu un Jakubu Šalankeviču, kuri turnīrā bija izlikti ar 13.numuru.

Līdz ar to Samoilovs/Šmēdiņš sasnieguši sacensību pusfinālu, kur viņiem svētdien būs jāspēkojas pret turnīra 17.numuru Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu no Austrijas.

Kā zināms, pirms tam Latvijas pāris astotdaļfināla mačā sīvā duelī ar 2-1 (18:21, 21:18, 15:13) sestdien apspēlēja sacensību pirmo numuru poļus Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu.

Jau vēstīts, ka Samoilovs/Šmēdiņš iepriekš apakšgrupu turnīrā izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, kas viņiem E apakšgrupā ļāva izcīnīt pirmo vietu un iegūt automātisku ceļazīmi uz astotdaļfinālu.

Kā zināms, trešdien pamatsacensībās nespēja iekļūt divi citi Latvijas pāri, kas nepārvarēja turnīra kvalifikāciju.

Kvalifikācijā ar 18.numuru izliktie Haralds Regža un Armands Āboliņš pirmās kārtas mačā ar rezultātu 1-2 (20:22, 21:12, 16:18) sīvā cīņā 50 minūtēs piekāpās Norvēģijas sportistiem Īveram Andrēasam Horemam un Geiram Eithunam, kuri sacensībās bija izlikti ar 15.numuru.

Šīs Regžam/Āboliņam bija otrās šāda līmeņa sacensības šosezon un ceturtās karjerā.

Tikmēr no otrās kārtas kvalifikācijā iesaistījās cits Latvijas duets Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids, kuri bija izlikti ar 11.numuru. Viņi izšķirošajā mačā par vietu pamatturnīrā ar 0-2 (16:21, 9:21) kapitulēja norvēģu pārim Oivindam Hordvikam un Mortenam Kvamsdālam, kuri kvalifikācijā bija izlikti ar sesto numuru.

Šis Sorokinam un Buividam bija pirmais kopējais turnīrs kopš jūlija sākuma, kad pāri piemeklēja finansiālas problēmas.

Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs šajā posmā izlēmuši nepiedalīties.

Papildināta visa ziņa Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties