03.01.2015. 13:51
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien izcīnīja 15.vietu Kēnigszē trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sieviešu sacensībās.

Pēc pirmā brauciena Tīruma atradās 17.pozīcijā, bet otrajā uzrādīja 15. labāko rezultātu un uz šo vietu pakāpās arī summā.

Kārtējo uzvaru šosezon izcīnīja pašreizējā Pasaules kausa īpašniece Natālija Geisenbergere no Vācijas, kurai Tīruma divu braucienu summā zaudēja 1,927 sekundes.

Otro vietu izcīnīja kanādiete Aleksa Gāfa, kura sezonas sākumu izlaida, bet tagad jau trešajās sacensībās pēc kārtas kāpusi uz goda pjedestāla. Viņa no Geisenbergeres atpalika par 0,349 sekundēm. Savukārt trešā bija vēl viena vāciete Dajana Eitbergere.

Kopvērtējumā pēc četros posmos aizvadītām sešām sacensībām pārliecinoša līdere ar 570 punktiem ir iepriekšējo divu sezonu labākā sportiste Geisenbergere, kurai seko vēl trīs tautietes - Tatjana Hifnere, Eitbergere Anke Višņevski.

Tīruma ar 166 punktiem saglabājusi 12.pozīciju. Vēl ar 23 punktiem Ulla Zirne ieņem dalītu 29.vietu, bet par punktu mazāk ir Kendijai Aparjodei, kura atrodama 31.pozīcijā. Alise Evelīna Mitkus ar sešiem punktiem ieņem 43.vietu.

Zirne pašlaik palikusi Latvijā un gatavojas pēc divām nedēļām Norvēģijā gaidāmajam pasaules junioru čempionātam.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA